ozonlabs-banner3
OZONLABS BANNER 8
ozonlabs-banner1
ozonlabs-banner
ozonlabs-banner2
ozonlabs-banner4

Ozonlabs O3RSS 50ml


Stokta Var

Fiyat: 299,90 TL

249,90 TL

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HIZLI KARGO
CANLI DESTEK
%3.2 MOL/GR O3 GAZI

Ozonlabs O3RSS 50ml ile; Cilt lekelerinizden kurtulun. Hücre yenileme özelliği ile cildinizi gençleştirir ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Kırışıklıkları ve kaz ayaklarını giderir. Cildi kuruluk ve çatlamalara karşı korur. Sivilce ve akne oluşumunu önler. Yara ve yanık izlerini giderir. Yoğun ozon ihtivası nedeniyle güneşin zararlı ışınlarından cildi korur. Leke oluşumunu önler.Ozonlabs O3RSS 50ml şişe formunda piyasaya sürülmüş olup %3.2 Ozon gazı içermektedir.
Ozonlandırılmış zeytinyağı (ozonated olive oil) olarak bilinen yağ içinde ozon gazı formu, açık sarı renkte derişimi yüksek, bulanık görüntüdedir.
Aktif Ozon gazı 4 redoks tepkimesini tamamlamış ve Butrispermum Parkii ile doğal esans ilave edilerek piyasaya sürülmüştür.
OzonLabs selülit kremi A kalite taze soğuk sıkım zeytinyağının bir kaç gün içinde yüksek saf ozon gazına tabi tutularak konsantre edilmiş şeklidir.


Kullanma Talimatı Cilt Lekeleri

Kronik Yara
Merhaba babamın ayağındaki kronik şeker yarasını ozonlabs ile tedavi ettik. Çok kısa bir sürede iyileşti ancak şişede kalan serumu cilt için iyi geldiğini bildiğimden kullandım. Ellerimdeki kaşıntılı ve pul pul olan kızarıklığı bir kaç saat içerisinde geçirdi. Gerçekten inanılmaz bir ürün ozonlabsa teşekkürler
Yorumlayan: Ayşegül Yaman (14.12.2017 tarihinde gönderildi)

Sivilce
MERHABA BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE BU ÜRÜNE ULAŞTIM.YILLARCA FARKLI YÖNTEMLERLE HEMOROİTİMİ TEDAVİ ETMEYE ÇALISTIM.DOKTORLAR AMELİYAT ÖNERSEDE BU DURUM BENI KORKUTTUĞU İÇİN AÇIKCASI ÇOK SICAK BAKAMADIM.OZONLABS KULLANMAYA BAŞLADIM İLK 3 GÜN BİRAZ KAŞINTI VE ÇOK HAFİF AĞRI OLSADA SONRA KI GÜNLER BU SIKINTILAR ORTADAN KALKTI VE İYİLEŞMEYE BAŞLADIĞIMI FARK ETTİM ÜRÜN BANA GÖRE PAHALI OLSADA BİR ŞEKİLDE ALMAYI BAŞARDIM VE SONUÇ OLARAK İYİLEŞTİM HARİKA BİR ÜRÜN TAVSİYE EDERİM..
Yorumlayan: ZOR DURUMDAYIM (25.01.2017 tarihinde gönderildi)

hemoroit
merhaba, ismimi vermek istemiyorum.20 yıldır hemoroitten ağrı ve hayatım çileye dönmüştü. Ürünü tavsiye eden bir hocamız sayesinde 5 günde ağrıdan ve yanmadan kurtuldum. Tekrar muayeneye gittiğimde iyileştiğimi ve ameliyata gerek olmadığını söylediler.Ürünü uygulamak için tereddütüm vardı. Anal bölgeden 3 damla sürmeniz yetiyor. Ürüne kefilim. Hemoroiti olan herkese tavsiye ediyorum.
Yorumlayan: İsimsiz (25.01.2017 tarihinde gönderildi)

Diyabetik Ayak
Bu ürünü Bartında bulamadığım için depodan sipariş verdim.Ürünü kullanırken bir doktorun tavsiyesi ile distile su ile ıslak kapattım.İki ayağımda yara vardı.Hızlıca iyileştirdi. Artık yürüyebiliyorum.Allah razı olsun.SGK'ya faturayı götürdük ödemeyeceklerini söylediler. Ürün pahalı ama sonuç verdi memnunuz.
Yorumlayan: Fahrettin Akar (25.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kronik Yara
Ankara'da bir hocamızın önerdiği bu ürünü babamın şeker yarası için kullandık. Son derece hızlı sonuç verdi ve yara birkaç haftada kapandı.Ancak ürünün devlet tarafından karşılanması iyi olurdu.Babamın ayağındaki enfeksiyon geçtiği için çok memnunuz.Tüm yara hastalarına öneriyorum.
Yorumlayan: Dilek Altuntaş (25.01.2017 tarihinde gönderildi)

egzama için kullanım
merhaba, cildimde 1 yıl kadar önce başlayan ve sivilce olduğunu zannettiğim alerjiyede benzer şey meğer egzama olduğunu öğrendim. bir süre hipokort kullandıktan sonra tekrar yayıldı ve hayatım çekilmez hale geldi. ozonlabs alıp kullandığım ilk gün kaşıntı bitti. 1 hafta sonra yüzüm ve boynum tamamen iyileşti. Yalnız önerim kullanım dozunu arttırın zannediyorum daha hızlı iyileşiyor. Bu ürünün indirim dönemleri hakkında nasıl haberdar olabiliriz? Başka nerede satışınız var?
Yorumlayan: Miray Taş Aliyeva (10.08.2016 tarihinde gönderildi)

Tek kelimeyle yenilendim
Ürünü kullandığım ikinci gün cildim aydınlandı ve lekelerden arınmaya başladı.Normalde pahalı bulmuştum.Ancak her kuruşuna değer.Son bir yıldır kullanıyorum.Eşim de kullanıyor. Son dönemde cilt lekelerim artmıştı. Sivilce sorunum tek tük vardı. Artık cildim pürüzsüz ve beyaz. Fondöten masrafım kalmadı.Teşekkürler
Yorumlayan: Hilal Aslan Bilici (25.06.2016 tarihinde gönderildi)

Leke
yüzümde oluşan çokça kahverengi leke iki haftada düzeldi.cilt tonu eşitleme için çok ürün kullandım.ancak ozonlabs daha hızlı sonuç verdi.sonrasında lekeler geri gelmedi.henüz 3 aydır kullanıyorum.cildim beyazladı.umuyorum ürüne sürekli ulaşabiliriz.
Yorumlayan: Deniz Altan (11.05.2016 tarihinde gönderildi)

Skin Spots
UV spots on my face had become a very serious problem within the years no matter thousands of product that I used for. Lately, I met this skin serum and it was very progressed on a several week. I have heard their lab from France and met their team a couple of years ago. Their products are amazing and hope you guys have great success very soon. Btw, my face seems way too young. Thanks .
Yorumlayan: Samantha Albert Mina (15.05.2015 tarihinde gönderildi)

Dermatit
Merhabalar, dermatit için kortizon kullanmıştım uzun süre tedavi cevap vermedi. En son ozon yağını önermişti doktorum. Piyasadaki ozon yağlarını kullandım en son Ozol adı verilen bu formülü kullandım.Şu anda parfüm dahil her türlü şampuan ve kozmetiği kullanabiliyorum.Ürün cildime çok iyi geldi. Yalnız bir sorum olacak. Ürünü yurtdışından temin eden arkadaşlarım yurtdışındaki fiyatların yüksek olduğunu söyledi. Türkiye'den yurtdışına gönderiminiz var mı? Teşekkürler
Yorumlayan: Ahmet Nicer (27.02.2015 tarihinde gönderildi)

Hayvan Dostlarımız - Ozonlabs

Bizi Instagram'da takip edin!

@ozonlabsturkiye
⚜️Dünyanın önde gelen Ozon bazlı dermokozmetik üreticisi ⚜️OzonLabs Yaşam Bilimleri ⚜️Türkiye Kişisel Bakım Ürünleri resmi instagram hesabıdır
1067 Beğeni - Instagram - Ozon Yağı - Ozon Kremi 1066 Beğeni - Instagram - Ozon Yağı - Ozon Kremi 1044 Beğeni - Instagram - Ozon Yağı - Ozon Kremi 1068 Beğeni - Instagram - Ozon Yağı - Ozon Kremi 1068 Beğeni - Instagram - Ozon Yağı - Ozon Kremi 1029 Beğeni - Instagram - Ozon Yağı - Ozon Kremi

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

HIZLI KARGO

CANLI DESTEK