Faydaları

OzonLabs ile CİLT LEKELERİ TEDAVİSİ :

Cilt lekeleri üzerinde dünya çapında yapılan araştırmalar bize OzonLabs ürünlerinde kullanılan ve Ozon olarak adlandırılan O3 molekülünün serbest radikali olan kararsız tek atomu cilt üzerinde aktif olarak çalışmasına ve pigmentasyon olan lekeli bölümlerde yeni hücre oluşumlarını destekleyerek lekelerin ciltten hızla uzaklaştırılmasında son derece etkili olduğunu göstermiştir. Düzenli kullanımı takiben Ozon molekülünün ve OzonLabs O3RSS 50ml Rejuvenating Skin Serum’un ilk gözle görülür etkisi, ciltte beyazlama ve aydınlanmadır. 7 günlük düzenli kullanımı takiben ciltteki koyu lekelerin tamamen ortadan kalktığını gözlemleyebilirsiniz. Ürünün kullanımı süresince yüzünüze veya kullandığınız bölgeye ürün kullanımı ardından su bazlı bir nemlendirici uygulamanız da tavsiye edilir. OzonLabs O3RSS 50 ml Rejuvenating Skin Serum her hangi bir cilt ürünü ile olumsuz bir etkileşime girmez ve leke tedavisinde güvenle kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ :

OzonLabs ORSS 50ml Rejuvenating Skin Serum temiz cilde günde 2 kez (sabah ve akşam) 2 gr (2 damla) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir krem, makyaj ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. Uygulama öncesinde cildinizi sabun ya da temizleyici bir jel gibi kimyasal her hangi bir icerik ile temizlemeyiniz! Yalnızca su kullanınız! Uygulamanın ardından su bazlı bir nemlendirici kullanmanız tavsiye edilir.

Cilt lekesi tedavisi

OzonLabs ile AKNE TEDAVİSİ :

Acne Vulgaris olarak bilinen ve folikül hücrenin yapısının bozulduğu, cildin gerek genetik etkenler, gerekse çevresel faktörler ya da cilt temizliğinin yeteri kadar özenli yapılamadığı durumlarda ortaya çıkan ve sivilce olarak bilinen cilt problemlerinde, OzonLabs O3RSS Rejuvenating Skin Serum Ozon (O3) molekülünün anti-bakteriyel özelliği sayesinde cildin temizlenerek sakinleştirilmesinde kullanılır. OzonLabs yıllara dayalı kronik ve akut sivilce problemlerinde kalıcı bir tedavi yöntemidir. Ozon molekülünün bir serbest elektronu ciltteki patojen ve enfekte bölgenin hızla iyileştirilerek, cildin aydınlık ve bebeksi yapısına kavuşmasına yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ :

OzonLabs ORSS 50ml Rejuvenating Skin Serum temiz cilde günde 2 kez (sabah ve akşam) 2 gr (2 damla) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir krem, makyaj ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. Uygulama öncesinde cildinizi sabun ya da temizleyici bir jel gibi kimyasal her hangi bir icerik ile temizlemeyiniz! Yalnızca su kullanınız! 6 haftalık uygulama sonrasında cildinize su bazlı bir nemlendirici kullanmanızı tavsiye ederiz. Akne tedavisinde kullandığınız nemlendiricinin özellikle su bazlı ve parabensiz bir içerik olmasına dikkat ediniz.

Akne, Sivilce tedavisi

OzonLabs ile KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ :

Kırışıklık üzerinde dünya çapında yapılan bilimsel araştırmalar bize, OzonLabs ürünlerinde kullanılan ve Ozon olarak adlandırılan O3 molekülünün serbest radikali olan kararsız tek atomu cilt üzerinde aktif olarak çalışmasına ve ciltte kolajen mekanizmasının tetiklenerek cildin gergin ve dolgun yapısına kavuşmasına yardımcı olduğunu göstermiştir. İlk 2 haftalık düzenli kullanımın ardından göze çarpan ilk etki cildin taze ve gergin yapısına geri dönmesidir. Cildin gençleşmesindeki bir kaç temel gereklilik, beyaz, nemli ve gergin görüntüdür. OzonLabs O3RSS 50 ml Rejuvenating Skin Serum kırışıklık tedavisinde her hangi bir cilt ürünü ile olumsuz bir etkileşime girmez ve kırışıklık tedavisinde güvenle kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ :

OzonLabs ORSS 50ml Rejuvenating Skin Serum temiz cilde günde 2 kez (sabah ve akşam) 2 gr (2 damla) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir krem, makyaj ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. Uygulama öncesinde cildinizi sabun ya da temizleyici bir jel gibi kimyasal her hangi bir icerik ile temizlemeyiniz! Yalnızca su kullanınız! Kırışıklık tedavisinde, OzonLabs O3RSS Rejuvenating Skin Serum uygulaması sonrasında cildinize su bazlı bir nemlendirici kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kırışıklık tedavisi

OzonLabs ile SELÜLİT TEDAVİSİ :

Kırışıklık üzerinde dünya çapında yapılan bilimsel araştırmalar bize, OzonLabs ürünlerinde kullanılan ve Ozon olarak adlandırılan O3 molekülünün serbest radikali olan kararsız tek atomu cilt üzerinde aktif olarak çalışmasına ve ciltte kolajen mekanizmasının tetiklenerek cildin gergin ve dolgun yapısına kavuşmasına yardımcı olduğunu göstermiştir. Selülitlerde ilk 6 haftalık düzenli kullanımın ardından göze çarpan ilk etki cildin sıkı yapısına geri dönmesidir. OzonLabs O3RSS 50 ml Rejuvenating Skin Serum selülit tedavisinde ilk kullanımda ciltte karıncalanma hissi tamamen normaldir.

KULLANIM ŞEKLİ :

OzonLabs ORSS 50ml Rejuvenating Skin Serum selülit tedavisinde sorunlu bölgeye günde 1 kez 10 gr (10 damla) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir krem kalıntısı olmamalıdır. OzonLabs O3RSS Rejuvenating Skin Serum sürülen bölge bir streç film yardımı ile sarılabilir. (Uygulama ardından egzersiz yapılmasında sakınca yoktur) Uygulama ardından 60 dakika sonra ılık duş alınması ile ozon selülit detoksu tamamlanmış olur.

Selülit tedavisi

OzonLabs ile CİLTTEKİ ÇATLAKLARIN TEDAVİSİ :

Deri çatlakları (stria) üzerinde dünya çapında yapılan bilimsel araştırmalar bize, OzonLabs ürünlerinde kullanılan ve Ozon olarak adlandırılan O3 molekülünün serbest radikali olan kararsız tek atomu cilt üzerinde aktif olarak çalışmasına ve ciltte bebek hücre oluşumlarının tetiklenerek deri çatlaklarının ortalama 6 aylık düzenli uygulama süresinde tedavi olduğunu göstermiştir.

KULLANIM ŞEKLİ :

OzonLabs ORSS 50ml Rejuvenating Skin Serum çatlak tedavisinde sorunlu bölgeye günde 1 kez 5 gr (5 damla) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir krem, makyaj ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. OzonLabs O3RSS Rejuvenating Skin Serum sürülen bölge bir streç film yardımı ile sarılabilir. Uygulama ardından 60 dakika sonra ılık duş alınması önerilir.

Çatlak tedavisi

OzonLabs ile DERMATİT TEDAVİSİ :

Dermatit oluşumları sebebi kesin olarak bilinmemekle birlikte nedeni bazen sistemik ya da belli maddeler ile temasa aşırı duyarlılık olarak ortaya çıkabilen, kaşıntılı, rahatsızlık hissi veren kızarıklıklardır. Kızarıklıklar bazı durumlarda damarsal yapıyı bozabilen, epitelin soyularak pul pul dökülmesine neden olan bir cilt problemidir. Dermatit nedeniyle medikal alanda yapılan çalışmalarda kortizon türevi ilaçlara ek olarak son yıllarda, Ozon molekülüne dayalı bir takım araştırmalar gündeme gelmiş ve başta OzonLabs ekibi dünya çapında bu araştırmalara katkıda bulunmuştur. Dermatit konusunda alternatif tedavi konusu gündeme geldiğinde önerilen OzonLabs O3RSS Rejuvenating Skin Serum uygulama sonrasında ilk 3 haftada hastaların %94.8’inde başarılı cevap vermiştir.

KULLANIM ŞEKLİ :

OzonLabs ORSS 50ml Rejuvenating Skin Serum dermatit tedavisinde sorunlu bölgeye günde 2 kez 3 gr (3 damla) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir krem, makyaj, parfüm ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. OzonLabs O3RSS Rejuvenating Skin Serum tamamen isteğe göre ciltten su yardımı ile uzaklaştırılabilir ya da ciltte bırakılabilir. Tedavi süresince başka her hangi bir ürün kullanılması önerilmez. Dermatit tedavisi bitiminde cilde koruyucu olarak kullanılmak istendiğinde, temiz cilde günde 1 kez 1 gr (1 damla) uygulanır ve üzerine su bazlı ve parabensiz bir nemlendirici sürülebilir.

Dermatit tedavisi

Kredi Kartı İle Ödeme
Hızlı Kargo
Online Destek