Ozon Yağı Kullananlar ve Ozon Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Ozon kullanımı özellikle son yıllarda popülerleşmiş ve faydaları ile sağlık alanında büyük yenilikler meydana getirmiştir. Birçok tedavide kullanılabilir. Bu tedavi yöntemi için ozon tedavisi merkezleri kurulmuştur ve bu merkezler hizmete devam etmektedir.

Ozon, bilinen en iyi dezenfektanlardandır. Havada ve sudaki mikropları öldürür, güneşin zararlı ışınlarından korur.

Ozon yağı yağın içine ozon eklenmesi ile oluşturulur. Kullanılan yağ genellikle zeytinyağıdır ve yağın doğal olması önemlidir. Yağ ve ozon karışımı bir jel halini alır ve krem gibi kullanılabilir. Ozon içine girdiği maddede oksijen özelliği gösterir ve oldukça doğaldır.

Ciltte kullanıldığında kan akışını hızlandırır ve hücreleri yeniler. Yenilenen hücreler gençleşir. Böylece kırışıklıklarda da etkili olabilmektedir.

Yağ uygulandıktan sonra cilt uzunca bir süre su ile temas etmemelidir. Bu yüzden geceleri uyumadan önce kullanılması daha doğrudur.

Ozon yağı birçok deri hastalığı, alerji, kas ağrıları, diş, ağız tedavilerinde kullanılabilir. Yağ uygulaması oldukça kolaydır ve kişi kendisi de bu tedaviyi yapabilir. Ozon yağı bulup satın almak da artık oldukça kolaylaşmıştır.

Bu bölümde ozon yağı kullananlar görüşlerini belirtmektedir. Henüz denememiş insanların kafa karışıklığını gidermek için bu bölümde tecrübeli kişilerin yorumlarına yer verilmektedir. Ozon yağından fayda görenler, soruları olanlar, yağı deneyenler, memnun olanlar ve olmayanlar için ayrılmış bu bölümde siz de yorum yazabilirsiniz. Hem tecrübelerinizi paylaşmanız hem de kullanıcı görüşü almanız için bu sayfadaki yorumları incelemenizi tavsiye ederiz.
Kredi Kartı İle Ödeme
Hızlı Kargo
Online Destek