Ozon Yağı Fiyatı

Ozon yağı, zeytinyağının içine belli bir oranda ozon eklenmesiyle oluşturulur ve son derece doğaldır. Ozon, yapıtaşı olan oksijene dönüşmektedir. Ayrıca ozon gazı muhteşem bir dezenfektandır.

Farklı yağlar ile birlikte de kullanılabilir ama yaygın kullanım zeytinyağıdır.  Ozon-yağ karışımı bir jele dönüşür ve krem gibi kullanılabilir.

Ozon yağı birçok hastalık tedavisinde kullanılabilir. Önemli rahatsızlıklar için ozon tedavi merkezleri kurulmuştur. Yağ ise varis, selülit, ağız yaraları, yanıklar, güneş yanıkları, pişik, kızarıklıklar gibi cilt hastalıklarında, diş taşını azaltmada ve alerjilerde kullanılabilir.

Ozon yağının faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

 - Hücreleri canlandırır. Cildi yeniler ve genç bir görüntü için yardımcı olur.
 - Cilt üzerindeki sivilce, akne, yara izi, yanık izi gibi hasarları onarır.
 - Kırışıklıkları azaltır.
 - Egzama tedavisinde kullanılabilir.
 - Saç diplerine yapılacak masaj, saç dökülmesi ve kepeklenme sorunlarının çözümüne yardımcı olur.
 - Pişikleri tedavi eder. Dudak çatlamalarında faydalıdır.
 - Gece cilde sürülen ozon yağı uyurken kan dolaşımını hızlandırır ve hücreleri temizleyip yeniler.
 - Tırnak ve ciltteki mantarları yok etmede kullanılabilir.
 - Kas ağrıları için masaj yapılabilir.
 - Hemoroit, kramplar, sedef hastalıklarında kullanılır.

Ozon yağı fiyatı değişken olabilmektedir. Ürünün kalitesi, şişelenmesi, steril ortamda yapılması, kaliteli makinelerle üretilmesi gibi etmenler fiyatını etkileyebilmektedir. Bu yüzden ucuz ozon yağı fiyatları sağlığınız için bir risk olabilir. İşini bilen uzmanların ürettiği ürünler ve güvenilir firmalara ulaşmalı ve maksimum fayda için güvenilmez ürünler tercih etmemelisiniz.

Ozon yağı doğru bir ortamda üretilmeli ve şişelenmesine özen gösterilmelidir. Yağ ve ozon miktarı ürünün etkisinde önemlidir. Ayrıca yağın kalitesi ve doğallığı da ürünün faydasını değiştiren bir etkendir.

Bizim ürünlerimiz profesyoneller ile birlikte üretilmektedir ve OzonLabs sağlığınızın değerli olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Bütçenize uygun ozon yağı fiyatı ve güvenilir ürünler için ozon yağı satın al seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme
Hızlı Kargo
Online Destek